Автопродажа. Автобазар. » Статьи » Articles » Про вибір кран-балки для автомайстерні

Про вибір кран-балки для автомайстерні

by: Ramon
Просмотров: 255
Кол-во слов: 84
Дата: 25.11.19 Time: 20:03.

Будь-яка автомайстерня, де доводиться піднімати та переміщати автомобілі, потребує якісного і надійного вантажопідіймального обладнання. А ось якого саме - це залежить від цілої низки чинників, зокрема:

  • видів виконуваних авторемонтних робіт;
  • особливостей технологічного процесу;
  • граничної ваги обслуговуюмих автомашин;
  • інтенсивності підйомно-транспортних робіт.

Таким чином виходить, що у деяких випадках цілком можна обійтися лебідкою, ручним або електричним талем, а ось у великих сучасних автосервісних майстернях цілком може знадобитися більш потужна і продуктивна техніка - кран-балка. Для тих читачів, хто не в курсі, пояснимо, що термін «кран-балка» відсутній в офіційно визнаній міжнародній і вітчизняній класифікації. Фактично - це вельми поширена, народна назва полегшеної і спрощеної модифікації мостового крана.

Як і всі вантажопідйомні крани мостового типу, кран-балки принципово прийнято ділити за типом приводу (електричні або ручні), а також за способом їх розміщення (підвісні або опорні). Зазвичай для більш інтенсивного режиму підйомно-транспортних робіт вибирають електричні кран-балки; якщо ж піднімати та переміщати автомобілі (або важкі запчастини) потрібно всього кілька разів на протязі робочої зміни, то цілком може підійти і ручна кран-балка з механічним приводом.

Хоча опорні кран-балки вважаються більш надійними і безпечними у порівнянні з підвісними аналогами, їх застосовують в автомайстернях набагато рідше. Пояснюється це двома основними причинами. По-перше, спорудження опор, на яких закріплюються підкранові шляхи (по яких переміщається мостова конструкція із закріпленою на ній талем) істотно здорожує вартість крана у цілому. По-друге, опори захаращують приміщення майстерні, займають частину корисної робочої площі, погіршують огляд робочого простору, утворюють так звані «мертві» зони.

Що ж стосується підвісних кранів, то у них рейки кріпляться до капітальних перекриттів майстерні, завдяки чому вони абсолютно не займають корисної площі на підлозі. Особливо актуально це для невеликих автомайстерень, де доводиться працювати в умовах обмеженого простору. Тому більшість власників бізнесу вважають за краще купити підвісну кран-балку для технічного обслуговування і ремонту автомашин.

З приводу стійкості і безпеки підвісних кран-балок турбуватися особливо не варто. Тільки потрібно купувати таку техніку, випущену не маловідомою компанією, а надійним виробником, що має хорошу багаторічну репутацію. Наприклад, можна звернутися на Київський завод підйомно-транспортного обладнання, де готові не тільки виготовити будь-який вантажопідйомний кран (включаючи і кран-балку), але і доставити його на місце експлуатації, встановити там, надавши відповідні довгострокові гарантійні зобов'язання.

кран-балка

Більш докладна інформація - на сайті Київського заводу ПТО - https://kzpto.com.ua

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: 5.0